Naklejki reklamowe, ogólna wiedza.

Naklejki reklamowe wykonujemy na folii samoprzylepnej, dzięki czemu są one odporne na warunki atmosferyczne. Druk tuszami eko solventowymi pozwala na stosowanie ich zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, w przeciwieństwie do tuszy twardo solventowych, które są przeznaczone głównie do wydruków zewnętrznych i wielkogabarytowych.

Zastosowanie to : dowolny środek transportu (samochód, tir, tramwaj, pociąg, samolot, itp), drzwi wejściowe do firmy, witryna sklepowa , ściana w poczekalni, lub pokoju. Zastosowań jest bardzo wiele i tylko ogranicza nas przyczepność materiału oraz wytrzymałość kleju. Kiedyś druk naklejek wiązał się z zamówieniem na kilka tysięcy sztuk, teraz my możemy wydrukować nawet pojedynczą sztukę, przy zachowaniu bardzo niskiego kosztu realizacji i w krótkim czasie – nawet tego samego dnia.

Druk naklejek reklamowych o dowolnym kształcie i od jednej sztuki. Krótkie terminy realizacji.

Dowolny kształt naklejki – jest również w zasięgu ręki dzięki zastosowaniu komputerowego wykrojnika jakim jest ploter tnący.

Naklejki wykonujemy na tzw arkuszach o wymiarach 100 x 50 cm, gdzie pole zadruku to 45 x 95 cm.

W cenie takiego arkusza wliczona jest dowolna ilość kolorów (CMYK), kształt i rozmiar naklejki reklamowej. Jednak proszę pamiętać, że przy dość skomplikowanych kształtach, dużej liczbie węzłów lub też bardzo małych naklejkach (poniżej 2 cm) doliczamy dodatkową opłatę. Jest ona związana z czasem jaki potrzebuje komputerowy wykrojnik na wycięcie kształtu, oraz większym zużyciem noża tnącego.

Cenę naklejek reklamowych możesz poznać na stronie o adresie :

http://remsklep.pl/15-naklejki-etykiety-vlepki

Ciekawy artykuł o naklejkach można również znaleźć pod adresem : http://www.rem.pl/naklejka