Druk na płótnie Canvas.

Druk na płótnie … co to takiego ?

Druk na płótnie Canvas, REM pracownia reklam

Ogólnie przyjęło się mówić o tzw „druku na płótnie„, niekiedy mówi się o „druku na Canvas-ie”, jednak zawsze dotyczy to wydruku na płótnie malarskim. W naszej firmie realizujemy wydruki dzięki ploterom wielkoformatowym na płótnie BOTICELLI, które jest jednym z lepszych i najbardziej zbliżonych swoim wyglądem do prawdziwych obrazów. Po jednej stronie jest ono biało-kremowe (tutaj wykonuje się wydruku), po drugiej zaś stronie jest typowo lniane. Płótno samo w sobie jest materiałem z tzw „wysokiej półki”. Dodatkowo posiadając swoją strukturę nadaje bardzo ciekawy wygląd obrazom, i w przeciwieństwie do druku na materiałach poliestrowych, kolory są bardziej wytonowane, a wydruk nie odbija już tak bardzo światła.Tak wykonany obraz śmiało można powiesić zarówno w salonie, sypialni jak i w biurze czy holu firmy. Stanowił on będzie dodatkową ozdobę i służył przez długi czas. Zastosowane tusze, są tuszami eko solventowymi, przeznaczonymi do druku na materiałach o zastosowaniu wewnątrz. Dysponujemy certyfikatami dostarczonymi przez producenta. Wydruki są odporne na warunki atmosferyczne (specyfikacja techniczna w certyfikatach).

Druk na płótnie Canvas,

wykorzystywany jest głównie do wykonywania reprodukcji obrazów, druku obrazów stworzonych z grafik dostarczonych przez klientów, lub opracowanych ściśle wedle wytycznych. Dodatkowo można też tworzyć tzw „grafiki do malowania”, dzięki którym „łatwiej” samemu namaluje się obraz, gdyż będziemy mieli wydrukowany jego czarno biały obrys – wystarczy tylko wypełnić powierzchnie odpowiednim kolorem. Teraz sami możemy tworzyć własne dzieła.

Serdecznie zachęcamy również, do tworzenia obrazów ze zdjęć wakacyjnych, dzięki temu zawsze będziemy mogli przypomnieć sobie te „wesołe i beztroskie ” chwile, i mile powspominać jak to było. Można tworzyć całe galerie wspomnień, które w miły sposób udekorują nam na przykład ściany przedpokoju.Wydruki wielkoformatowe na płótnie, REM pracownia reklam

Każdy z wydruków możemy oprawić na tzw blejtramy (krosna malarskie), dzięki czemu praktycznie od razu można powiesić taki oprawiony obraz na ścianie, lub podarować komuś jako prezent.

Wydruki na płótnie, REM pracownia reklam.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

REM pracownia reklam

http://www.rem.pl